top of page

ערכת בריאות של ארקנה - לתמיכה בתהליך השינוי

עודכן: 3 באוק׳ 2019

אז איך הכל התחיל?

עד לפני כ-8 שנים עבדתי בחוות הבריאות מצפה אלומות, תפקידי היה ללוות את האורחים ליווי מקצועי ותזונתי ולהתאים להם את המיטב לטובתם הגבוהה ביותר.

הגעתי לעבודה הזאת לאחר כ-10 שנים של סדנאות בשיטת אן ויגמור עם ד''ר פנינה בר סלע (והצוות הנפלא שלה), בהן הענקנו לאורחים של החווה כלים, ידע ובטחון לשפר את בריאותם הנפשית והפיזית.

פגשתי מעל 10.000 אורחים ואורחות בזמן עבודתי שם, תוך כדי ניסיון לאפשר להם הזדמנות לשינוי, ליצירת אורח חיים בריא.


אורי לנגליב בחוות בריאות אלומות

לאמונתי אורח חיים בריא היא הדרך הבטוחה לחיים טובים. זהו חזון, חלום שהוא בהישג יד ונגיש בהחלט לכל מי שחפץ בו.

ואולם, לא מספיק לתרגל את אורח חיים בריא בסדנאות בריאות. שם, האורח מגיע ומיד מקבל את כל הטוב, עבורו שילם.

אך בחזרה הביתה, צפוי משבר. לכן חשוב להקפיד על התרגול בחיי יום יום, תוך כדי אימוץ שגרה חדשה:

  • יש להתמיד בשינוי הרגלים מזיקים וצפויים מראש

  • יש להתמיד בהרגלים חדשים שמסוגלים להביא לתוצאות רצויות

  • יש להקפיד על יותר תנועה ,יותר מנוחה , יותר נשימה ,יותר מודעות

לכן, כאשר עזבתי את עבודתי בחווה, פניני לחברת ייצור המצוינת שאיתה אני עובד עד היום, וביקשתי שיפיקו עבורי ערכת בריאות מיוחדת, שתכלול כל מה שיכול לעזור למי שבוחר/ת לשדרג את החיים, לחדש את מאגרי האנרגיה ולהיזכר מהי בריאות טובה.


ערכת בריאות של ארקנה - מה יש בה


הערכה מכילה שילוב בסיסי של מספר תוספים איכותיים, המאפשרים למי שמעוניין באורח חיים בריא להתכוון לכך ולהתחיל לפעול כלפי מטרה זו.

נהוג לומר שתוספי התזונה הינם רק ''גלגלי העזר''. ועצה טובה תהייה להשתמש בהם לתמיכה ולעידוד הדרך החדשה, ובמקביל לבנות את "המנוע'' העיקרי.

ערכת בריאות של ארקנה

בתוך הערכה:

  • התחדשות - מץ עשב חיטה ומיץ גוג'י ברי, השילוב המוצלח ביותר לאור ניסיוני, שמאפשר להתחיל לנוע לכיוון של בריאות טובה. ואין מדובר רק בפורמולה מועצמת של ויטמינים ומינרלים שנספגים בקלות, אלא גם בהשפעה הייחודית על מערכת הפרשת הפסולת בגוף. להזכירכם, ככל שכח פינוי הפסולת עולה, כך בריאותנו משתפרת .

  • פרה ופרוביוטיקה 10- עשרה מילארד חידקים ממגוון סוגים, כולם ידידותיים ומוכנים להתחיל ולהתרבות. אבל הייחודיות של פרוביוטיקה של ארקנה נובעת לא רק מכמות גדולה במיוחד של החיידקים הטובים אלא גם מבסיס של סיבים פרה ביוטיים, שתפקידם לטפח ולחזק את החיידקים.

ממש כמו שלפני שתילת שתיל רך באדמה, יש לעבד את האדמה, לדשנה ולטפחה, כך התערובת הפרה ביוטית "מכינה קרקע פורייה" להתחזקות ולהתרבות של החיידקים, על ידי עטיפתם, כיסוי וציפוי.

כמובן, כדי למקסם את עבודתה של הפרוביוטיקה, יש צורך לאכול מזון בריא, טרי ואיכותי שיכול להתפרק ולהפוך למצע טוב לתרביות החיידקים.


  • כורכומין פלוס - תערובת של כורכומין , פפרין וMSM על מצע אבקת כורכום איכותי. המטרה של פיתוח המוצר הייתה להגביר את השפעת הכורכומין ולמקסם אותה, לכן שילבנו את הפפרין, שחקן חיזוק ראשון המשפיע על ספיגה מיטבית של הכורכומין. אך כידוע לא מספיק כוכב אחד כדי שכל הקבוצה תצליח להשיג את המטרה, לכן הוספנו את MSMאורגנית שמשפיעה באופן בולט על שרירים וגידים. היא אנטי דלקית ומחוללת ניסים במעיים פגועי כיבים או פצעים. במובן מסוים, שניהם משפיעים על אותם חלקים מנקודה שונה. השילוב שלהם אפשר לנו לייצר פורמולה עוצמתית יותר מפורמולות רבות בשוק.

  • חוסן - פורמולה לחיזוק הגוף. מניסיוני, פעמים רבות כאשר אנו נכנסים לתהליך של שינוי, כגון תהליך ניקוי רעלים, הגוף מתמודד עם הסתגלות, המתבטאת בשלל תחושות בלתי נעימות, ביניהן - חולשה גופנית. אלו הן תגובות טבעיות וזמניות, שככל שהתהליך ימשיך, כך יוחלפו בתחושה הטובה – הסימן שהשינוי כבר מתרחש. תכשיר חוסן יעזור להתגבר על הקושי ויזרז את תחילתו של שלב ההבראה של הגוף.

הפורמולה עשויה ממצוי של קליפת עץ ''האונייה דה גאטו'' שגדל באזורי האמזונס (טופר הברדלס).

המיצוי עשיר בחומרים אנטי אוקסידאנטים ועוד חומרים שמעצימים את מערכת החיסון בשילוב עם MSM . בנוסף לעזרה בתהליכי ריפוי, חוסן מצוין לטיפול בהצטננויות וחולשות הגוף.


אציין גם, כי כלור מנטרל חלק מפעילות של MSM, לכן אנו בארקנה ממליצים להשתמש במים שאינם מכילים כלור – השאירו את כלי המים פתוח לאוויר במשך כ-3 שעות לפני שתיה, כדי להעצים את פעולת הפורמולה. ההמלצה זאת נכונה גם לגבי שימוש בפורמולת הכורכומין שמכילה .MSM

95 צפיות0 תגובות
bottom of page